Zabiegi stomatologiczne Warszawa

crystaldent 18.04.2021

O nas

Czy słyszałeś o doskonałych terapiach stomatologicznych zachodzących w naszym kraju?


Zaoszczędź do 50-80% i wydaj mniej niż wydałbyś na leczenie swoich potrzeb dentystycznych w swoim kraju. Nie przegap naszej oferty specjalnej i spędź wizytę w naszym hotelu w Warszawie podczas leczenia, pod warunkiem, że koszt leczenia osiągnie lub przekroczy 15000 zł.

Nasza klinika stomatologiczna, położona w samym sercu Warszawie, obsługuje zagranicznych pacjentów od 2003 roku. Nasi dentyści mają szerokie doświadczenie. Wszyscy pracują z najnowocześniejszymi technologiami i narzędziami. Podczas pobytu można zapoznać się z niezwykłymi miejscami w Warszawie i skosztować słynnych polskich potraw. Musisz tylko poradzić sobie z podróżą, programy i zakwaterowanie zostaną zorganizowane przez nas. Możesz skontaktować się z nami o każdej porze dnia. Transfery są bezpłatne. Zapewniamy gwarancję na leczenie, która może wynosić 3-5-10 lat w zależności od terapii.

Wyślij nam swoje zdjęcie rentgenowskie e-mailem ([email protected]) i krótko opisz swój problem stomatologiczny. W naszej odpowiedzi prześlemy Ci twój osobisty plan leczenia.

Z poważaniem
Zespół Crystal-Dent